Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cum să vizionați TBS în afara Americii

Guy Fawkes Expert anonimi în securitatea cibernetică

Dacă sunteți un fan al comediei, șansele sunt să iubiți TBS. Unul dintre veteranii Time Warner, acest canal se asigură că telespectatorii își iau doza zilnică de râs și voie bună încă de pe vremea anilor șaizeci.

Sitcom-urile și reîncercările lor sunt unul dintre principalele motive pentru care TBS este favoritul multora. Seriale precum Family Guy, Friends, Seinfeld și The Big Bang Theory, împreună cu popular serial nocturn Conan fac milioane de persoane să se bucure de o comedie bună în fiecare zi.

Acestea nu sunt singurele lucruri pe care TBS le are de oferit - cu ajutorul unui VPN puteți viziona filme de lung metraj, o varietate de sporturi, lupte pro și chiar Esports!

Din păcate, această comedie nu este disponibilă în întreaga lume, iar multe țări au dificultăți în accesarea conținutului restrâns din punct de vedere geografic.

Din fericire, există o modalitate de a vă bucura de TBS, chiar dacă vă aflați în afara locațiilor acceptate. Iată cum un VPN vă va ajuta să urmăriți emisiunile preferate.

Urmăriți TBS de oriunde cu un VPN

Rețelele VPN sau rețelele virtuale pot să schimbe adresa IP pentru a apărea ca și cum ați fi într-o altă locație, oferindu-vă astfel acces la conținut geoblocat.

Nu numai că un VPN vă ajută să vă bucurați de conținut specific din străinătate, dar vă și păstrează activitățile online protejate și anonime datorită politicilor de criptare și a jurnalelor cu zero înregistrări. Dacă sunteți începător în domeniul VPN-urilor și doriți să aflați mai multe despre cât de util este în activitățile dvs. zilnice pe web, verificați ghidul nostru pentru începători.

Desigur, nu fiecare VPN este garantat să funcționeze. Trebuie să efectuați câteva cercetări și să aflați ce furnizori merită cu adevărat. Lista noastră de VPN-uri recomandate de mai jos a fost testată și revizuită pentru a debloca conținutul restricționat geografic.

Rang
Furnizor
Scorul nostru
Reducere
Vizitați site-ul
1
medal
9.7 /10
9.7 Scorul nostru
Economisiți 83%!
2
9.9 /10
9.9 Scorul nostru
Economisiți 49%!
3
8.9 /10
8.9 Scorul nostru
Economisiți 50%!
4
9.2 /10
9.2 Scorul nostru
Economisiți 83%!

Cum să accesați TBS cu o rețea VPN

Dacă aveți deja un cont și un abonament prin cablu și tocmai ați călătorit sau ați lucrat în afara regiunilor disponibile, vizionarea TBS este la fel de simplă ca lansarea VPN și selectarea unei adrese IP americane. În acest fel, puteți să prindeți toată acțiunea de la postul de televiziune live TV TBS.

Cu toate acestea, dacă nu aveți un furnizor de cablu american și nu aveți niciun mijloc de a vă abona la unul, veți avea o altă problemă:

După cum puteți vedea, pentru a vă conecta, trebuie să selectați un furnizor de servicii TV, pe care cel mai probabil nu îl aveți.

Cu toate acestea, există o modalitate de a eluda acest lucru, aceea fiind Sling TV.

Urmăriți TBS via Sling TV

Sling TV este o populară platformă de streaming TV care include o multitudine de Canalele TV americane - vine în trei pachete diferite, iar TBS este inclus în toate. Din nefericire, problema geoblocajului este prezentă aici, dar, așa cum am explicat deja, un VPN va avea grijă de acesta.

Un alt lucru de care trebuie să țineți cont este că veți avea nevoie de o carte de credit americană pentru a vă abona la Sling TV.

Dacă nu aveți un card de credit american, puteți ocoli această cerință achiziționând în schimb un card cadou Sling TV. Există o mulțime de locuri în care puteți pune mâna pe unul, inclusiv PayPal.

Cum se accesează Sling TV cu PayPal

  1. Achiziționați un card cadou Sling TV prin PayPalGifts:

    De obicei, veți avea de ales între un card cadou de 25 USD, 50 USD și 100 USD - dacă TBS este tot ce vă interesează, 25 de dolari sunt perfecți pentru o lună de televiziune Sling.
  1. După primirea detaliilor cardului cadou pe e-mailul dvs., pur și simplu accesați pagina cardului cadou Sling TV, dar asigurați-vă că VPN-ul dvs. este configurat într-o locație din SUA sau nu veți avea acces.
  1. Revendicați-vă cardul cadou și conectați-vă:

Și astfel, sunteți gata să vizionați TBS prin Sling TV! Nu uitați că aveți acces la peste douăzeci de canale!

Obținerea accesului la TBS în afara Americii fără furnizorii de cablu respectiv sau cardurile de credit este puțin mai complicată, dar ingeniozitatea salvează ziua. Cu ajutorul acestui ghid și unui VPN fiabil, puteți fi siguri că vizionarea TBS este posibilă în orice colț al lumii.

Cea mai bună parte este că puteți obține chiar și un VPN de top ieftin în aceste zile - în schimb, veți obține acces nelimitat la conținutul pe care îl cunoașteți și îl iubiți, în ciuda geoblocajelor, completate cu securitate garantată și conexiune nestingherită. Acum este timpul să vizionați câteva dintre sitcomurile dvs. preferate!

Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

  • Guy Fawkes
  • Guy Fawkes Expert anonimi în securitatea cibernetică

Experți anonimi care scriu pentru vpnMentor, dar își păstrează identitatea secretă.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.