Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Urmăriți NFL sezonul 2024 ACUM în 4 pași simpli

James Milin-Ashmore Actualizat la 29 feb,2024 Informație verificată de Eric Raue Scriitor sportiv și cercetător în domeniul tehnologiei

De la pre-sezon la Super Bowl, există întotdeauna un joc NFL pe care îl aștepți cu nerăbdare la televizor.

Cu toate acestea, este un sport costisitor de urmărit pe micile ecrane și uneori este dificil să găsiți un pachet sportiv accesibil dacă nu vizionați din interiorul SUA. Fluxurile ilegale sunt, în general, sinuoase și pline până la limită cu reclame spam. Dar, există o alternativă ușoară.

Veți putea ține pasul cu toată acțiunea de oriunde din lume cu ajutorul unui VPN. Acesta vă va permite să accesați conținut restricționat geografic, dar veți avea nevoie și de viteze decente pentru a putea reda acțiunea în direct, fără întreruperi.

Iată tot ce trebuie să știți pentru a început.

Începeți să urmăriți acum!

Cum să vizionați sezonul NFL 2024: Ghid rapid

Deocamdată, iată un ghid pas cu pas pentru a vă obișnui cu un VPN și Sling TV.

  1. Alegeți un furnizor VPN care are o varietate mare de servere rapide din SUA. (Vă recomandăm CyberGhost!)
  2. Înregistrați-vă și descărcați aplicația client pentru dispozitivul vostru (de exemplu: Windows, Mac etc.)
  3. Alegeți o locație de server din SUA pentru a debloca serviciul Sling TV.
  4. Deschideți site-ul Sling TV și înregistrați-vă pentru a începe.

Dacă trebuie să creați un cont TV Sling cu VPN-ul vostru, iată cum puteți obține unul, fără un card de credit din SUA.

De ce aveți nevoie de VPN pentru a viziona sezonul 2024 al NFL

Acoperirea NFL este adesea limitată în afara SUA, prin urmare, Sling TV este o alternativă excelentă pentru diferiții utilizatori din alte țări. Site-ul lor poate fi folosit pentru a viziona o gamă largă de programe americane și este plătit cu un abonament lunar. Sling TV este ideal pentru streaming-ul NFL, dar este disponibil numai utilizatorilor din SUA, din cauza restricțiilor regionale. Pentru oricine altcineva, platforma va afișa următorul mesaj de eroare:

2018 NFL Season - Sling tv

O rețea privată virtuală (VPN) vă permite să alegeți o nouă adresă IP cât timp ce sunteți online. Pe lângă asigurarea anonimatului, vi se oferă posibilitatea de a accesa o gamă de conținut care a fost blocată anterior din cauza locației voastre.

Cel mai important, va trebui să căutați un VPN cu viteze rapide de conectare. Acest lucru se datorează procesului de criptare, care poate dura un timp pentru a trimite și a primi date între dispozitivul vostru și serverele lor. La urma urmei, nimeni nu dorește ca redarea să se întrerupă în mijlocul acțiunii.

O selecție sănătoasă de locații de server din SUA este, de asemenea, o necesitate, pentru a avea o alternativă în cazul în care unele dintre adresele IP utilizate de furnizorii VPN sunt banate de Sling TV.

Deși veți putea utiliza în mod teoretic un VPN gratuit, majoritatea vor limita serviciul într-o formă sau alta. Acest lucru poate însemna viteze mai slabe de conectare și / sau mai puține locații de server și, în unele cazuri, acestea vă pot bombarda cu reclame sau chiar vă pot vinde datele către terțe părți. Știți cum merge - primești ceea ce plătești.

Vestea bună este că mai mulți furnizori VPN de înaltă calitate oferă perioade gratuite de testare și garanții de returnare, astfel încât să le puteți încerca înainte de a cumpăra. Puteți să vă cereți oricând banii înapoi sau să treceți la un nou serviciu gratuit de îndată ce se încheie perioada - dar odată ce beneficiați de avantajele unui VPN bun, puteți decide să continuați să plătiți pentru serviciul premium.

Pe lângă viteza de conectare și o varietate de servere americane, merită să luăm în considerare prețul și interfața cu utilizatorul. Am luat în considerare toate cele de mai sus pentru a vă oferi o listă cu cele mai bune VPN-uri pentru vizionarea sezonului NFL 2024, de oriunde.

Cele mai bune VPN-uri pentru vizionarea sezonului 2024 NFL

Am compilat o listă cu cinci dintre cele mai bune VPN-uri pentru redarea NFL în 2024. Fiecare are un număr important de servere de mare viteză în SUA, care pot fi utilizate pentru a debloca Sling TV.

1. CyberGhost

CyberGhost este o rețea VPN capabilă cu peste 165 de locații de server în SUA, care pot fi utilizate pentru a accesa NFL cu Sling TV. Acesta vine la un preț accesibil, fără prea multe pierderi din punct de vedere al vitezei globale de conectare.

Printre avantaje se numără posibilitatea de a avea 7 dispozitive conectate simultan pe un singur cont și un kill switch automat dacă aveți nevoie de securitate îmbunătățită online, ceea ce îl face o alegere populară.

Dacă sunteți interesat de streaming mai mult decât de NFL, trebuie să știți că nu funcționează cu US Netflix, dar este compatibil cu BBC iPlayer. Acest serviciu oferă o politică standard de rambursare pe o perioadă de 45 de zile.

Ofertă ExpressVPN Mai 2024: Pentru o perioadă limitată, puteți obține un abonament ExpressVPN cu până la 49% reducere! Nu ratați!

2. ExpressVPN

ExpressVPN este o altă alternativă excelentă, datorită interfeței uimitoare, cu viteze fiabile de conectare. În ciuda faptului că este ceva mai scump decât celelalte, merită să accesați 13 locații de server premium din SUA. Este destul de ușor să găsiți unul care poate fi folosit cu Sling TV, iar mulți utilizatori sunt de acord că reprezintă unul dintre cele mai rapide VPN-uri pe care le pot cumpăra.

Acesta oferă, de asemenea, o garanție simplă de 30 de zile pentru returnarea banilor pe care o puteți utiliza pentru a încerca serviciul.

3. PrivateVPN

Clientul PrivateVPN ar trebui să fie în vizorul vostru dacă sunteți în căutarea unui furnizor de încredere. Are un preț competitiv, la capătul inferior al scării și este minunat pentru a obține cele mai bune rezultate de la Sling TV.

Deși sunt o companie mai mică, se ridică la nivelul mai multor mărci renumite, în mai multe moduri. Oferă un serviciu excelent pentru clienți, precum și criptare sigură și suport pentru traficul P2P, iar fanii îi iubesc.

PrivateVPN oferă o garanție de 30 de zile pentru returnarea banilor, atâta timp cât ați utilizat sub 100 GB de date per total.

4. Hotspot Shield

Dacă aveți nevoie de o opțiune accesibilă, nu vă trebuie mai mult decât Hotspot Shield. Se laudă deschis pe site-ul lor cu privire la abilitatea de a debloca Sling TV și sunt bine cunoscuți datorită versiunii gratuite (susținută prin reclame) a software-ului lor.

Printre motivele numeroaselor recenzii pozitive, este faptul că oferă peste 1.800 de servere în întreaga lume, mai mult decât suficient de rapide pentru a reda fluxul NFL.

În cazul în care confidențialitatea este o grijă, merită să ne amintim că această companie a recunoscut că a colectat "date agregate" despre site-urile pe care le-au vizitat utilizatorii, dar acest lucru nu ar trebui să fie o problemă dacă doriți doar să redați NFL din străinătate.

Rambursarea este disponibilă pentru o perioadă de până la 45 de zile, astfel încât veți avea timp să vă hotărâți.

Sumar

Un furnizor VPN de calitate superioară va putea să se ocupe de toate nevoile voastre de streaming pentru NFL, atunci când este asociat cu Sling TV. Fără unul dintre aceste elemente, vă veți împotmoli încercând să găsiți un flux gratuit, ceea ce înseamnă accesarea stream-ului prin site-uri cu cod malițios, pentru un flux pe jumătate decent.

Puteți să plătiți doar pe câte o lună pentru Sling TV, astfel încât să fie ușor de văzut dacă este potrivit pentru voi pe termen lung.

Încercați să economisiți bani pentru noul vostru serviciu VPN? Verificați cele mai bune oferte aici.

Pentru a rezuma, cele mai bune VPN-uri pentru vizionarea Kansas City Chiefs împotriva Tampa Bay Buccaneers de oriunde sunt...

Rang
Furnizor
Scorul nostru
Reducere
Vizitați site-ul
1
medal
9.7 /10
9.7 Scorul nostru
Economisiți 83%!
2
9.9 /10
9.9 Scorul nostru
Economisiți 49%!
3
9.2 /10
9.2 Scorul nostru
Economisiți 85%!
4
9.1 /10
9.1 Scorul nostru
Economisiți 77%!
Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

James Milin-Ashmore este un scriitor din domeniul sportiv și tehnic din Londra, devenit profesionist din 2013. Acesta are este pasionat de confidențialitate și securitate online și are o plăcere fantastică să recenzeze cele mai recente tehnologii din hardware și software.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.