Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cele mai bune oferte de VPN și Cupoane (ACTIVE) în 2024

Kristina Perunicic Actualizat la 14 noi,2023 Informație verificată de Ben Lawson Director editorial

Cele mai bune oferte la VPN-uri de Black Friday sunt aici și te vor uimi. Profită de reduceri imense la cele mai bune branduri de VPN din lume, cum ar fi ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access.

Pregătește-te pentru o mulțime de oferte și reduceri speciale disponibile în luna noiembrie. Iată selecția noastră cu cele mai bune oferte de VPN-uri de Black Friday, pentru a te bucura de confidențialitate și securitate de top la prețuri reduse. Multe VPN-uri oferă chiar și câteva luni de serviciu gratuite.

Iată cele mai bune 5 oferte la VPN-uri de Black Friday 2024

 1. ExpressVPN — Cel mai rapid VPN, disponibil cu o reducere de 49% și 3 luni gratuite.
 2. CyberGhost — Profită de până la 84% reducere cu această ofertă, plus 3 luni gratis.
 3. Private Internet Access — Economisește 82% și primești până la 4 luni gratuite.
 4. NordVPN — O reducere de 67% este disponibilă acum.
 5. Surfshark — Plătește cu 82% mai puțin doar azi.

ExpressVPN — Accesează-ți serviciile favorite de oriunde!

Reducere 49%

Profitați de 49% reducere la ExpressVPN acum + 3 Lunăi gratis!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

Economisiți mai mult acum!

 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Viteze super rapide pe toate cele 3.000 de servere în 105 de țări
 • Funcționează cu: Netflix (US, RO și multe alte librării), Disney+, HBO Max, BBC iPlayer, Hulu, Antena1 și altele
 • Toate serverele suportă activitățile P2P (excelent pentru torrenting)
 • Compatibil cu: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox și routere
 • 8 conexiuni simultane
 • Citește mai multe despre ExpressVPN
 • Vezi mai multe detalii!

Profită de oferta ExpressVPN acum!


CyberGhost — Servere RAM-Only pentru cea mai bună confidențialitate!

Reducere 83%

Economisiți 83% cu CyberGhost acum!

Expiră la: 3 Dec 2020

În plus, primiți 3 luni complet gratuite!

 • Garanție de rambursare a banilor de 45 de zile
 • 11.690 de servere în 100 de țări pentru a accesa conținut în siguranță
 • Funcționează cu: Netflix (cu servere optimizate pentru Netflix US, UK și multe alte cataloage, lista completă pe site-ul CyberGhost), BBC iPlayer, Hulu, HBO Max, Showtime, Digi Online și altele
 • Servere specializate pentru torrenting și streaming
 • Compatibil cu: Mac, Windows, Linux, Android, iOS, Router și altele
 • 7 conexiuni simultane
 • Citește mai multe despre CyberGhost
 • Vezi mai multe oferte!

Profită de oferta CyberGhost acum!


Private Internet Access — Rețea cu suport P2P

Reducere 83%

Economisiți 83% cu PIA acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

În plus, primiți 4 luni complet gratuite!

 • Peste 29.650 de servere cu suport P2P în 91 de țări
 • Funcționează cu: Netflix, Kodi, HBO Max, Hulu și altele
 • Compatibil cu: Mac, Windows, Android, iOS
 • Nelimitat conexiuni simultane cu 1 abonament
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile și 4 luni gratuite cu abonamentul pe 3 ani
 • Citește mai multe despre PIA

Profită de oferta PIA acum!


NordVPN — VPN cu blocator de viruși și trackere la reducere!!

Reducere 68%

Economisiți 68% cu NordVPN chiar acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

În plus, primiți 3 luni complet gratuite!

 • 6.105 servere în 61 țări pentru streaming fluid
 • Funcționează cu: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ și altele
 • Compatibil cu: Mac, Windows, Android, iOS, Linux, routere și multe altele
 • 6 conexiuni simultane
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Aflați mai multe despre NordVPN

Profită de oferta Nord acum!


Surfshark — Protejează-ți toate dispozitivele mai ieftin în octombrie

Reducere 84%

Economisiți 84% la Surfshark acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

În plus, primiți 2 luni complet gratuite!

 • 3.200 de servere situate în 100 de țări
 • Funcționează cu: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ și altele
 • Compatibil cu: Mac, Windows, Android, iOS, Linux, routere și multe altele
 • Nelimitat conexiuni simultane
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile și până la 5 luni gratuite
 • Aflați mai multe despre Surfshark

Profită de oferta Surfshark acum!


IPVanish — Viteze stabile pentru streaming fluid oriunde!

Reducere 75%

Economisiți 75% cu IPVanish VPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

Nu ratați această ofertă grozavă!

 • 2.200 de servere în 75 de țări
 • Funcționează cu: Netflix, Hulu și BBC iPlayer
 • Conexiuni simultane nelimitate
 • Compatibil cu: Windows, Mac, Android, iOS, routere și multe altele
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Citește mai multe despre IPVanish

Începe să economisești ACUM!


PrivateVPN — Prioritizează confidențialitatea în timpul utilizării hotspot-urilor

Reducere 85%

Obțineți o reducere de 85% la abonamentul PrivateVPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

În plus, primiți 24 luni complet gratuite!

 • 200 de servere cu suport pentru torrenting în 63 de țări
 • Funcționează cu: Netflix, HBO Max, Hulu și altele
 • Compatibil cu: Mac, Windows, Android, iOS
 • 10 conexiuni simultane
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Citește mai multe despre PrivateVPN

Profită de oferta PrivateVPN acum!


Proton VPN

Reducere 50%

Profitați de 50% reducere la Proton VPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

Plătiți mai puțin pentru abonament!

 • Peste 3.427 de servere în 71 de țări cu acces dedicat pentru P2P
 • Funcționează cu Netflix, Disney+, Hulu și altele
 • 10 conexiuni simultane de dispozitive
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Citiți mai multe despre Proton VPN

Începeți să economisiți ACUM!


Hotspot Shield

Reducere 77%

Economisiți 77% cu Hotspot Shield chiar azi!

Garanție de rambursare a banilor: 45 Zile

Profitați acum de această ofertă limitată!

 • Protocol de securitate Hydra pentru conexiuni rapide și sigure
 • Utilizați VPN-ul pe 5 dispozitive în același timp
 • 1.800 de servere în 80 de țări
 • Garanție de rambursare a banilor de 45 de zile
 • Citiți mai multe despre Hotspot Shield

Începeți să economisiți ACUM!


Hide.me VPN

Reducere 73%

Economisiți 73% cu Hide.me acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

În plus, primiți 2 luni complet gratuite!

Începeți să economisiți ACUM!


TunnelBear VPN

Reducere 67%

Profitați de 67% reducere la TunnelBear VPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 0 Zile

Nu ratați această ofertă grozavă!

 • Aplicații ușor de utilizat, ideale pentru începătorii în VPN-uri
 • 5.000 servere în 47 de țări
 • Criptare puternică AES pe 256 de biți pentru o securitate mai bună
 • Nelimitat conexiuni simultane de dispozitive
 • Citiți mai multe despre TunnelBear VPN

Începeți să economisiți ACUM!


VyprVPN

Reducere 50%

Obțineți o reducere de 50% la abonamentul VyprVPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

Nu ratați această ofertă grozavă!

 • 700 servere în 70 țări
 • Funcționează cu: Netflix, Hulu și BBC iPlayer
 • 5 conexiuni simultane
 • Garanție de rambursare a banilor de 30 de zile
 • Citiți mai multe despre VyprVPN

Începeți să economisiți ACUM!


StrongVPN

Reducere 66%

Profitați de 66% reducere la StrongVPN acum!

Garanție de rambursare a banilor: 30 Zile

Plătiți mai puțin pentru abonamentul StrongVPN!


Ce ofertă recomandăm?

Pentru cel mai bun echilibru între preț și performanță, cea mai bună recomandare a noastră este ExpressVPN. Vei primi o reducere de 49% la cel mai rapid VPN pentru streaming nelimitat și acces la cele mai populare platforme, inclusiv Netflix, Hulu, Amazon Prime Video și BBC iPlayer. În plus, îți oferă siguranță online cu funcții de securitate de nivel militar.

Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

Kristina Perunicic a lucrat ca Editor pentru vpnMentor. Este expertă în securitate cibernetică și are un interes puternic pentru VPN-uri și importanța acestora în peisajul confidențialității digitale.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback