Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cele mai bune VPN-uri pentru Pokerul Online 2024

Guy Fawkes Actualizat la 22 feb,2024 Informație verificată de Kristina Joshevska Expert anonimi în securitatea cibernetică

Nu este un secret faptul că fanii de poker sunt cei mai pasionați oameni. Dragostea lor pentru joc poate ajunge foarte departe - și din moment ce pokerul online este adesea un mediu dur și subiectul nefericit al unei multitudini de restricții, un VPN poate face minuni.

De ce aveți nevoie de VPN pentru pokerul online?

 1. Încercați să ocoliți restricțiile.
  Realitatea tristă pentru mulți entuziaști de poker online este că ei nu pot să se joace și să se bucure de joc dacă se află într-un stat/țară care a interzis sau a limitat foarte mult pokerul online. Un VPN este un jackpot real, deoarece vă ascunde adresa IP și vă schimbă locația, permițându-vă să accesați site-urile de poker/cazino care în mod normal ar fi în afara limitelor.
 2. Vă pasă de securitatea dvs. online.
  Multe site-uri de poker care se ocupă cu bani reali pot fi uneori o poartă pentru fraudă și hackeri. Un VPN fiabil vă va păstra în siguranță de majoritatea hackerilor, iar informațiile dvs. personale (de exemplu, cardul dvs. de credit) nu vor fi în pericol.
DISCLAIMER: Cele mai populare site-uri de cazino/poker consideră utilizarea VPN-urilor în conformitate cu termenii lor de utilizare.Deși nu vă puteți face rău, totuși, veți risca o interdicție sau o acțiune juridică în cazul în care o rețea VPN încalcă politicile preferate ale serviciului dvs. Întotdeauna citiți cu atenție termenii și luați în considerare implicațiile legale cu atenție înainte de a vă asuma riscul de a utiliza un VPN pentru poker online.Nu susținem utilizarea VPN dacă nu respectă termenii și regulamentele unui serviciu.

Cum vă ajută un VPN la pokerul online

 1. Oferă acces mai larg și mai bun. După cum s-a menționat, jocurile online (și, în special, pokerul) sunt fie împotriva legii, fie sunt supuse unor reglementări severe într-o varietate de țări.
  Un exemplu foarte popular este SUA – numai în Nevada, Delaware și New Jersey au legalizat pokerul online în interiorul granițelor lor.
  Firește, pokerul este un joc foarte popular în întreaga lume și, cu ușurința pe care o oferă lumea online, nu este deloc surprinzător faptul că atât de mulți caută o modalitate de a-l juca.
  Un VPN este o soluție foarte eficientă, deoarece modifică locația dvs. virtuală, dar poate, de asemenea, să încalce politicile. Vă recomandăm cu tărie să utilizați o statică IP cu VPN-ul dvs. dacă furnizorul vă oferă acest serviciu, deși probabil vă va costa în plus.
 2. Elimină orice probleme de confidențialitate și securitate Toți cei de pe terenul de poker online știu că nu este cel mai sigur mediu în care să se afle. Hackerii sunt în permanență în căutarea detaliilor tale personale și chiar a câștigurilor tale.
  Cu toate acestea, puteți păstra în siguranță cipurile digitale cu ajutorul unui VPN. Dat fiind faptul că IP-ul dvs. este ascuns, nu vă expuneți la niciun risc și un VPN decent va avea întotdeauna funcționalitatea de dezactivare a comutării și protecție împotriva scurgerilor DNS, asigurându-se că datele dvs. nu sunt compromise în cazul în care rețeaua cade.
  Chiar dacă nu vă îngrijorați de hackeri, pokerul online are o parte echitabilă de amenințări. Cel mai bine este să fii în siguranță și să rămâi anonim în ochii tuturor - inclusiv ai adversarilor.

Aceste VPN-uri sunt cele mai bune pentru pokerul online

Fiecare VPN de pe această listă are un istoric solid, cu servere în fiecare țară mare, o conexiune rapidă și fiabilă și o politică cu zero înregistrări.

1. ExpressVPN

 • O varietate de servere variate - 3.000 de locații în 105 de țări
 • Criptare avansată pentru securitate online garantată
 • Cunoscut pentru capacitatea sa de a ocoli toate tipurile de geoblocaje
 • Nu înregistrează activitatea și are sediul în Insulele Virgine Britanice (în afara celor Cinci Ochi)
 • Garanție de returnare a banilor de 30 de zile
 • Suport și asistență pentru clienți

Concluzie

Cele mai bune VPN-uri pentru pokerul online sunt cele care vă oferă accesibilitate uimitoare și cele mai bune funcții de securitate disponibile în prezent.

În timp ce legalitatea utilizării unei VPN pentru poker online este foarte des o chestiune de ambiguitate juridică, beneficiile nu ar putea fi mai transparente.

Dacă sunteți atent și faceți cercetări amănunțite., vă veți bucura de toate jocurile de poker online, cu un risc minim!

Pentru a rezuma, iată cele mai bune VPN-uri pentru poker online 2024...

Rang
Furnizor
Scorul nostru
Reducere
Vizitați site-ul
1
medal
9.9 /10
9.9 Scorul nostru
Economisiți 49%!
2
9.7 /10
9.7 Scorul nostru
Economisiți 83%!
3
9.1 /10
9.1 Scorul nostru
Economisiți 77%!
Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

 • Guy Fawkes
 • Guy Fawkes Expert anonimi în securitatea cibernetică

Experți anonimi care scriu pentru vpnMentor, dar își păstrează identitatea secretă.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.