Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Reducere 68% la NordVPN + Rambursare de 30 zile (2024)

Daniel Krohn Cercetător în domeniul securității cibernetice

Deci, ați decis să mergeți pe mâna lui NordVPN. Buna alegere! NordVPN este unul dintre favoriții noștri. Este considerat unul dintre cele mai bune VPN-uri de pe piață.

Deși prețul de 11,95 USD/lună poate părea prea mare, NordVPN vine cu oferte promoționale incredibile - atât timp cât știți cum să profitați de ele.

Sistemul de aplicare a reducerilor de la NordVPN este puțin mai complicat. Tocmai de aceea vă vom însoți la fiecare pas, pentru a ne asigura că nu ratați aceste reduceri grozave.

NordVPN Benefits

Cum să profitați de oferte

Cea mai nouă ofertă din prezent:

Pentru o perioadă foarte limitată, NordVPN oferă un abonament special pe 2 ani cu o reducere de 72%! Da, puteți profita de unul dintre cele mai bune VPN-uri din industrie cu doar $6,39/lună.

Opțiunea 1: Un discount de 72% pentru 2 ani!

NordVPN oferă un abonament pe 2 ani cu doar $6,39/lună! Această ofertă este limitată.NordVPN updates subscription plans

Acum, iată partea mai complicată...

Opțiunea 2: Discount de 24% la abonamentul pe 6 luni

Nu sunteți pregătiți să vă luați un angajament de 2 ani? Puteți obține totuși o reducere incredibilă la abonamentul pe 6 luni, prin care veți plăti 9 USD/lună în loc de 11,95 USD. Trebuie neapărat să învățați acest truc acest pe care urmează să vi-l arătăm!

1. Accesa site-ul NordVPN.

2. Odată ajunși pe site, veți vedea ecranul de mai jos. Faceți clic pe „Obțineți oferta limitată”.

NordVPN homepage

3. Alegeți abonamentul de 6 luni.

6 month NordVPN plan

4. După ce creați un cont securizat, selectați planul de plată.

5. După ce completați informațiile despre plată, faceți clic pe „Înregistrați-vă acum” și bucurați-vă de noul vostru abonament la NordVPN, cu satisfacția că ați profitat de o ofertă grozavă.

Dacă această postare v-a fost utilă, vă rugăm să o distribuiți prietenilor voștri de pe Facebook sau să o trimiteți printr-un tweet pentru a putea beneficia și alții de aceste reduceri uimitoare.

S-ar putea să vă placă și:

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

  • Daniel Krohn
  • Daniel Krohn Cercetător în domeniul securității cibernetice

Scriitor de tehnică cu pasiune pentru intimitatea mediului online.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.