Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Reducere 68% la NordVPN + Rambursare de 30 zile (2024)

Daniel Krohn Cercetător în domeniul securității cibernetice

Deci, ați decis să mergeți pe mâna lui NordVPN. Buna alegere! NordVPN este unul dintre favoriții noștri. Este considerat unul dintre cele mai bune VPN-uri de pe piață.

Deși prețul de 11,95 USD/lună poate părea prea mare, NordVPN vine cu oferte promoționale incredibile - atât timp cât știți cum să profitați de ele.

Sistemul de aplicare a reducerilor de la NordVPN este puțin mai complicat. Tocmai de aceea vă vom însoți la fiecare pas, pentru a ne asigura că nu ratați aceste reduceri grozave.

NordVPN Benefits

Cum să profitați de oferte

Cea mai nouă ofertă din prezent:

Pentru o perioadă foarte limitată, NordVPN oferă un abonament special pe 2 ani cu o reducere de 67%! Da, puteți profita de unul dintre cele mai bune VPN-uri din industrie cu doar €3,39/lună.

Opțiunea 1: Un discount de 67% pentru 2 ani!

NordVPN oferă un abonament pe 2 ani cu doar €3,39/lună! Această ofertă este limitată.NordVPN updates subscription plans

Acum, iată partea mai complicată...

Opțiunea 2: Discount de 24% la abonamentul pe 6 luni

Nu sunteți pregătiți să vă luați un angajament de 2 ani? Puteți obține totuși o reducere incredibilă la abonamentul pe 6 luni, prin care veți plăti 9 USD/lună în loc de 11,95 USD. Trebuie neapărat să învățați acest truc acest pe care urmează să vi-l arătăm!

1. Accesa site-ul NordVPN.

2. Odată ajunși pe site, veți vedea ecranul de mai jos. Faceți clic pe „Obțineți oferta limitată”.

NordVPN homepage

3. Alegeți abonamentul de 6 luni.

6 month NordVPN plan

4. După ce creați un cont securizat, selectați planul de plată.

5. După ce completați informațiile despre plată, faceți clic pe „Înregistrați-vă acum” și bucurați-vă de noul vostru abonament la NordVPN, cu satisfacția că ați profitat de o ofertă grozavă.

Dacă această postare v-a fost utilă, vă rugăm să o distribuiți prietenilor voștri de pe Facebook sau să o trimiteți printr-un tweet pentru a putea beneficia și alții de aceste reduceri uimitoare.

S-ar putea să vă placă și:

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a luat naștere în 2014 și s-a remarcat rapid ca un site independent care revizuiește servicii de VPN și tratează probleme legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, scriitori și editori în domeniul securității cibernetice ajută în continuare cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost și Private Internet Access - care pot fi evaluate și recenzate pe acest site. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare, care acordă prioritate analizelor independente, profesionale și oneste a expertului, ținând cont de capacitățile tehnice, calitățile și valoarea comercială a produsului pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele afiliate pe care le câștigăm pentru achiziții efectuate prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu analizăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

  • Daniel Krohn
  • Daniel Krohn Cercetător în domeniul securității cibernetice

Scriitor de tehnică cu pasiune pentru intimitatea mediului online.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback