Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cum testați gratuit Surfshark - Actualizare 2024

Kristina Perunicic Actualizat la 10 mar,2024 Informație verificată de Eric Raue Director editorial

Surfshark este unul dintre cele mai noi VPN-uri, dar primește recenzii bune de la utilizatori datorită caracteristicilor sale extraordinare și a ușurinței de utilizare. Cu toate acestea, înainte de a vă ancora într-un abonament pe 12 luni, este înțelept să aflați dacă Surfshark are ceea ce aveți nevoie de la un VPN.

Am găsit o modalitate foarte ușoară de a obține o perioadă de încercare de 30 de zile pentru Surfshark folosind garanția de rambursare a banilor. Astfel, veți avea timp suficient pentru a testa acest VPN și a afla dacă este cel mai potrivit pentru nevoile voastre.

Testarea gratuită a lui Surfshark: Prezentare generală

Small assortment of technological devices compatible with Surfshark.

Înainte de a merge mai departe, trebuie să aflați că Surfshark nu oferă o versiune pentru testarea gratuită în sensul tradițional.

În schimb, Surfshark oferă o garanție de 30 de zile pentru rambursarea banilor fără riscuri. Puteți beneficia de rambursarea integrală în primele 30 de zile de utilizare, chiar dacă sunteți 100% satisfăcuți de produs. Această perioadă este mai lungă decât cele 7 zile sare se oferă standard la alți furnizori, așa că aveți la dispoziție o lună întreagă să vă familiarizați cu funcțiile și interfața și pentru a afla dacă acest VPN este pentru voi.

Atâta timp cât nu încălcați Termenii și condițiile companiei Surfshark, obținerea rambursării este foarte simplă. Trebuie doar trimiteți un e-mail departamentului de Asistență prin care să solicitați rambursarea în decursul perioadei de 30 de zile. Timpul în care veți primi rambursarea depinde de metoda de plată aleasă și de viteza băncii voastre. Surfshark oferă suport pentru clienți prin Live Chat non-stop, în caz că aveți nevoie de răspunsuri suplimentare.

Pentru testarea gratuită timp de 30 de zile nu primiți o versiune mai slabă a VPN-ului. Aveți acces la versiunea premium și la toate funcțiile care vin împreună cu aceasta. Asta înseamnă că vă puteți bucura de viteze rapide pe 3.200+ de servere, o politică strictă fără logare, protocoale de securitate avansate și zero reclame, trackere sau malware. Această aplicație are o interfață intuitivă și ușor de navigat, pe care o puteți utiliza pe un număr nelimitat de dispozitive.

Dacă doriți să aflați mai multe despre acest VPN nou și despre performanțe, viteză, securitate, aplicații mobile sau multe altele, citiți recenzia noastră detaliată despre Surfshark.

Testarea gratuită a lui Surfshark: Ghid pentru configurarea rapidă

It is super simple to sign up for Surfshark and get your 30-day money-back trial. Here is what you need to do:

  1. Accesați pagina versiunii trial de la Surfshark.
  2. Faceți clic pe butonul roșu „Începeți testarea GRATUITĂ” și înregistrați-vă un cont. Alegeți un abonament – opțiunile disponibile sunt pe 24 luni, 12 luni sau pe o lună, dar veți primi rambursarea după cele 30 de zile fără importanță de abonamentul utilizat.Surfshark Free Trial Button
  3. Introduceți adresa de e-mail și selectați metoda de plată preferată. Formele de plată acceptate sunt cărțile de credit, PayPal, Google Pay, anumite tipuri de criptomonede și Alipay.
  4. Bucurați-vă de cele 30 de zile de ocolire a geo-restricțiilor, de redarea serialelor preferate la viteze mari și de navigare securizată pe Internet, știind că datele voastre sunt protejate împotriva hackerilor.

Testarea gratuită a lui Surfshark: Ce urmează?

Odată ce v-ați înregistrat, tot ce trebuie să faceți este să descărcați software-ul și să vă bucurați de funcțiile grozave ale lui Surfshark pe cât de multe dispozitive doriți.

Înainte de a se termina cele 30 de zile, renunțați la reînnoirea automată a plăților prin contactarea serviciului de Asistență (fie prin e-mail, fie prin chat-ul live disponibil non-stop), solicitând rambursarea și închiderea contului.

În concluzie, cele mai bune VPN-uri ale anului 2024 cu încercări gratuite sunt...

Rang
Furnizor
Scorul nostru
Reducere
Vizitați site-ul
1
medal
9.9 /10
9.9 Scorul nostru
Economisiți 49%!
2
9.2 /10
9.2 Scorul nostru
Economisiți 83%!
3
9.7 /10
9.7 Scorul nostru
Economisiți 83%!
4
9.4 /10
9.4 Scorul nostru
Economisiți 74%!
5
9.3 /10
9.3 Scorul nostru
Economisiți 86%!

Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

Kristina Perunicic a lucrat ca Editor pentru vpnMentor. Este expertă în securitate cibernetică și are un interes puternic pentru VPN-uri și importanța acestora în peisajul confidențialității digitale.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.