Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cum descărcați și instalați CyberGhost în 2024 (rapid și ușor)

Ditsa Keren Actualizat la 23 feb,2024 Cercetător în tehnologie

În primul rând, mergi la cyberghost.com și selectează planul pro. Vei observa că prețurile variază foarte mult, în funcție de durata pe care intenționezi să o utilizezi. CyberGhost experimentează cu prețurile lor, astfel încât s-ar putea să-l găsești chiar mai ieftin decât ceea ce am găsit. Fă click aici pentru a vedea planurile și prețurile actuale.

Cu o garanție de 45 de zile de returnare a banilor, poți oricând să anulezi comanda și să fii rambursat dacă ești nemulțumit de serviciul lor.

Plan options

După ce ai ales un plan, completează detaliile de plată și treci la checkout. Dacă plătești prin PayPal, vei primi o taxă de la Cleverbridge AG.

Apoi, site-ul web va recunoaște dispozitivul și sistemul tău de operare, iar software-ul va începe să se descarce automat de îndată ce îți finalizezi înregistrarea, simplu ca bună ziua!

Acum, deschide fișierul exe și continuă cu instalarea până când ajungi la acest ecran:

Login

Caracteristici bogate

După cum poți vedea, există multe opțiuni din care să alegi, în funcție de ceea ce dorești să faci. În cele din urmă, ideea este de a optimiza cât mai mult posibil viteza și calitatea conexiunii la internet. Planifici să descarci torrente? Vizionezi filme live? Sau să eviți cenzura? Cu CyberGhost, nu trebuie să faci nimic special, alege doar cazul de utilizare și software-ul va alege automat cea mai bună locație și configurație pentru tine.

Plățile repetate sunt ușor anulate

Ca și în cazul oricărui serviciu online, CyberGhost Pro îți va percepe automat plata la intervale programate, cu excepția cazului în care soliciți în mod expres altfel. Partea bună este că, cu CyberGhost, vorbim despre o acțiune cu un singur clic fără întrebări suplimentare.

cyberghost pro cancel recurring payments

Dezavantajul CyberGhost Pro

Ad Blocker defect

Trebuie menționat că, în ciuda selectării opțiunii "Blocare anunțuri" în interfața CyberGhost, tot mă afectează GIF-urile animate peste tot atunci când utilizez navigarea incognito (desigur că am ad block instalat pe Chrome, dar asta nu e important). Indiferent dacă aceste anunțuri se pot intersecta sau nu cu datele mele personale rămâne neclar, totuși, funcționarea lor este deranjantă în sine, mai ales când folosesc un serviciu plătit care ar trebui să le elimine.

cyberghost Pro speed test

Timp întrerupt la comutare

Un alt dezavantaj se referă la faptul că comutarea între caracteristici te forțează să te deconectezi și reconectezi la rețea, ceea ce durează mult timp și, uneori, îngheață complet software-ul. În afară de asta, totul e minunat.

Te gândești să îți deschizi un cont CyberGhost Pro?

Nu face această mișcare înainte de a citi comentariile utilizatorilor noștri!

Evaluează-ți experiența cu CyberGhost.

Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

Ditsa Keren este expertă în securitatea cibernetică, cu un interes deosebit pentru intimitatea digitală și tehnologie.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.