Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cele mai bune cupoane VPN pentru Cupa Mondială FIFA 2018

Kristina Perunicic Director editorial

Cupa Mondială este de departe cel mai popular eveniment sportiv din lume. Milioane de oameni de pretutindeni se vor aduna în perioada 14 iunie - 15 iulie, pentru a-și viziona jucătorii și echipele preferate care concurează pentru Cupa Mondială FIFA 2018.

Din păcate, pentru mulți, meciurile pe care doresc să le urmărească fie nu sunt televizate în regiunea lor, fie nu sunt abonați la canalele adecvate.

Soluția este utilizarea unui VPN. Cu ajutorul unei rețele VPN, puteți obține acces instantaneu la toată acțiunea incitantă de pe teren, schimbând adresa IP și făcând să pară ca și cum ați fi într-o altă țară. Acest lucru vă va oferi accesul de care aveți nevoie pentru a viziona meciurile pe care le doriți.

Am realizat o listă cu cele mai bune cupoane VPN pentru Cupa Mondială FIFA 2018. Economisiți bani și vizionați GRATUIT fiecare meci din Cupa Mondială. (Iată mai multe moduri de vizionare a Cupei Mondiale FIFA 2018 GRATUIT)

Căutăm mereu mai multe cupoane pentru Cupa Mondială și le vom posta aici pe măsură ce vor deveni disponibile.

ExpressVPN logo

Urmăriți Cupa Mondială FIFA 2018 cu ExpressVPN

 • Vizionați meciuri în HD cu cel mai rapid VPN de pe pământ.
 • Deblocați canalele restricționate geografic și urmăriți fiecare minut al Cupei Mondiale FIFA 2018
 • Economisiți aproape 50% pe ExpressVPN și beneficiați de o perioadă suplimentară de 3 luni GRATUIT!
 • Faceți clic aici pentru a citi mai multe despre ExpressVPN.

Vedeți Oferte


VyprVPN - Ghidul Cupei Mondiale și Special - 40% reducere la planurile anuale

 • Vizionați Cupa Mondială 2018
 • Faceți clic aici pentru a afla mai multe despre Vypr VPN.

Vedeți Oferte


Economisiți 33% din planul anual Proton VPN și nu pierdeți niciun minut din acțiunea interesantă a Cupei Mondiale

 • Utilizați codul promoțional SECURESUMMER
 • Faceți clic aici pentru a citi mai multe despre Proton VPN.

Vedeți Oferte


Urmăriți Cupa Mondială 2018 și economisiți 25% cu StrongVPN

 • Oferta este pentru clienții noi și este valabilă până la 15/7/18
 • Reducerea de 25% poate fi utilizată atât pe planul lunar, cât și pe cel anual
 • Faceți clic aici pentru a citi mai multe despre StrongVPN.

Vedeți Oferte


Obțineți până la 60% reducere (plătiți doar 4,87 USD/lună!) Și nu pierdeți niciun minut din Cupa Mondială 2018!

 • Oferta este valabilă până la data de 15 iulie 2018
 • Citiți recenziile utilizatorilor aici.

Vedeți Oferte

Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

Kristina Perunicic a lucrat ca Editor pentru vpnMentor. Este expertă în securitate cibernetică și are un interes puternic pentru VPN-uri și importanța acestora în peisajul confidențialității digitale.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.