Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.
Declarație privind publicitatea

vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Cum să vizionați Sezonul 8 din Game of Thrones de oriunde

Kate Veale Actualizat la 09 feb,2024 Editor senior

Marele Război are loc acum, odată cu lansarea Sezonului 8 din Urzeala Tronurilor.

Toate episoadele noi vor fi disponibile pentru redare pe HBO NOW, dar veți avea nevoie de un VPN pentru a le putea accesa dacă locuiți sau călătoriți în afara Statelor Unite.

HBO utilizează tehnologia de geolocalizare pentru a bloca spectatorii care nu sunt din SUA, însă un VPN bun poate să vă mascheze locația în așa fel încât să pară că sunteți acolo pentru a vă permite să le redați. De asemenea, VPN-urile vă protejează informațiile personale față de hackeri, trackere și spionaj.

Vă vom arăta mai jos cum să utilizați un VPN pentru redarea Sezonului 8 din Urzeala Tronurilor. De asemenea, vă vom oferi câteva sfaturi ale experților noștri pentru a putea găsi cele mai bune servicii pentru fiecare dintre voi.

Începeți să redați chiar acum

Ghid rapid: Cum să redați Sezonul 8 din Game of Thrones

  1. Instalați și configurați VPN-ul. ExpressVPN este sugestia noastră numărul 1 pentru redarea de pe HBO!
  2. Conectați-vă la un server din SUA.
  3. Accesați HBO NOW și conectați-vă sau înregistrați-vă, apoi sunteți gata de redare!

Cum vă înregistrați la HBO NOW din afara Statelor Unite

HBO vă va cere un card de credit american pentru a putea finaliza înregistrarea. Dacă utilizați un card de credit din afara SUA, tranzacția va fi refuzată.

Din fericire, puteți utiliza un card cadou HBO NOW în locul cărții de credit. HBO recomandă achiziționarea unui card digital de la eGifter. După aceea, puteți utiliza cardul cadou pentru a vă abona la HBO NOW folosind acest link.

De ce aveți nevoie de un VPN pentru a reda Sezonul 8 din Game of Thrones

HBO NOW utilizează IP-ul dispozitivului vostru pentru a vă găsi locația. Dacă vă conectați din afara Statelor Unite, acesta vă va bloca conexiunea și nu veți putea viziona Game of Thrones deloc.

VPN-ul este cel mai sigur și mai simplu instrument pentru a ocoli această geo-restricție. VPN-urile vă conectează dispozitivul la un server aflat la distanță, în locația dorită. Aceasta vă maschează IP-ul și face să pară că accesați serviciul dintr-o altă parte a lumii. Tot ce trebuie sa faceți este sa vă conectați la un server din SUA și veți putea reda HBO NOW fără probleme. Puteți utiliza VPN-ul pentru a debloca conținuturi geo-restricționate de oriunde în lume.

VPN-urile criptează traficul de internet pentru a vă proteja datele față de hackeri, trackere și spionaj. În acest fel, informațiile voastre personale vor deveni indescifrabile și nimeni nu va putea ști ce vizionați online.

Este important să alegeți VPN-ul potrivit, pentru ca viteza de internet să rămână rapidă și fiabilă. Căutați furnizori care oferă lățime de bandă nelimitată și servere de mare viteză situate în SUA pentru a elimina întreruperile și timpul lung de încărcare.

VPN-ul pe care îl alegeți trebuie să ofere aplicații pentru toate dispozitivele deținute de voi. Dacă doriți să vă păstrați în siguranță întreaga casă, căutați VPN-urile care suportă mai multe conexiuni simultane.

În ceea ce privește securitatea și confidențialitatea, VPN-ul ales trebuie să ofere criptare pe 256 de biți, o politică strictă fără logare și un kill switch automat pentru a împiedica datele neprotejate să iasă din rețea în cazul neobișnuit în care ar „pica” conexiunea la VPN.

Cele mai bune VPN-uri pentru redarea Sezonului 8 din Game of Thrones

1. ExpressVPN

Small assortment of technological devices compatible with ExpressVPN.

ExpressVPN este campionul nostru în testele de viteză, iar acest lucru devine evident atunci când redați conținut de pe HBO! Lățimea de bandă nelimitată și serverele specializate vă oferă posibilitatea de a vă lua la revedere de la întreruperi atunci când faceți maratoane de vizionare a serialului Urzeala Tronurilor.

Veți avea posibilitatea de a alege dintre cele peste 3.000 de servere din 105 de țări, inclusiv unele de mare viteză din SUA.

Cu toate acestea, ExpressVPN nu este grozav numai pentru streaming. Funcțiile sale de securitate de ultimă generație vă protejează informațiile personale pentru a vă păstra anonimitatea în mediul online.

ExpressVPN oferă o garanție de rambursare a banilor în 30 de zile fără întrebări suplimentare și o perioadă de testare gratuită de 7 zile în cadrul aplicațiilor pentru Android și iOS. Pentru a afla mai multe despre ceea ce poate face acest VPN ultra-rapid, citiți părerile utilizatorilor reali despre ExpressVPN.

2. CyberGhost

graphic of cyberghost 8 apps user interface on different devices like laptops, desktops, and smartphones

Vitezele sale super-rapide și lățimea de bandă nelimitată fac din CyberGhost o soluție foarte populară. Acesta operează chiar și servere specializate pentru streaming-ul lui HBO!

CyberGhost operează 5700+ de servere în 89 de țări, așa că veți putea reda conținut din întreaga lume. Cel mai important aspect aste reprezentat de funcțiile sale de securitate de ultimă oră care vă vor păstra securitatea informațiilor personale cât timp navigați.

Puteți testa CyberGhost fără riscuri grație unei garanții de 45 de zile pentru rambursarea banilor.

3. PrivateVPN

privatevpn devices

PrivateVPN este un furnizor prietenos cu portofelul, cu funcții de securitate de ultimă generație și lățime de bandă nelimitată.

Acesta este ușor de folosit și este excelent pentru începători. Deși nu există suport prin chat live, dacă sunteți începători în lumea VPN-urilor puteți apela la un agent de suport pentru clienți să vă instaleze software-ul VPN-ului prin conectare de la distanță.

Profitați la maximum de cele 7 zile pentru testare gratuită și de garanția de 30 de zile pentru rambursarea banilor și vedeți de ce apreciază atât de mult utilizatorii serviciul oferit de PrivateVPN.

Rezumat

VPN-ul reprezintă cea mai rapidă și mai sigură modalitate de a reda serialul Urzeala Tronurilor din afara Statelor Unite.

VPN-ul potrivit va putea debloca conținuturi geo-restricționate din întreaga lume și vă va proteja conexiunea față de hackeri și atacatori.

Dacă nu sunteți încă siguri care VPN este cel mai potrivit pentru voi, vă recomandăm să utilizați ExpressVPN.

Citiți mai mult

Doriți să economisiți o parte din banii câștigați cu greu? Experții noștri în domeniul finanțelor au elaborat o listă cu cele mai bune oferte de VPN disponibile în prezent.

Vedeți care furnizori de VPN ne-au impresionat în Premiile pentru VPN-ul anului 2024.

Sunteți interesați de ceva mai mult decât redarea în siguranță? Citiți recomandările experților noștri pentru cele mai bune VPN-uri fără logare.

În concluzie, cele mai bune VPN-uri pentru vizionarea seriei Urzeala Tronurilor de oriunde sunt...

Rang
Furnizor
Scorul nostru
Reducere
Vizitați site-ul
1
medal
9.9 /10
9.9 Scorul nostru
Economisiți 49%!
2
9.7 /10
9.7 Scorul nostru
Economisiți 84%!
3
9.2 /10
9.2 Scorul nostru
Economisiți 85%!
Alertă de confidențialitate!

Datele tale sunt expuse la website-urile pe care le vizitezi!

Adresa IP:

Locația:

Furnizorul de Internet:

Informațiile de mai sus pot fi folosite pentru a fi urmărit, selectat pentru reclame direcționate și monitorizat în mediul online.

VPN-urile vă pot ajuta să vă ascundeți informațiile pentru a fi protejați în permanență. Vă recomandăm ExpressVPN — VPN-ul Nr.1 din peste 350 de furnizori pe care i-am testat. Are criptare de nivel militar și funcții de confidențialitate care vă vor păstra securitatea online. Mai mult, oferă o reducere de 49%.

Vizitați ExpressVPN

Recenzăm furnizorii pe baza unor teste și studii riguroase, dar luăm în considerare și feedback-ul vostru și comisionul de afiliat de la furnizori. Unele branduri sunt deținute de compania noastră-mamă.
Află mai multe
vpnMentor a fost înființat în 2014 și se ocupă cu recenzarea serviciilor de VPN și tratarea temelor legate de confidențialitate. Astăzi, echipa noastră formată din sute de cercetători, redactori și editori în domeniul securității cibernetice continuă să ajute cititorii să lupte pentru libertatea lor online în parteneriat cu Kape Technologies PLC, care deține și următoarele produse: ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi recenzate pe acest website. Recenziile publicate pe vpnMentor sunt considerate a fi corecte la data publicării fiecărui articol și sunt scrise conform standardelor noastre stricte de recenzare care prioritizează analiza profesională și onestă a expertului, luând în considerare capabilitățile tehnice și calitățile produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele și recenziile pe care le publicăm pot lua în considerare inclusiv proprietatea comună menționată mai sus și comisioanele de afilitat pe care le câștigăm pentru achiziții prin link-uri de pe site-ul nostru. Nu recenzăm toți furnizorii de VPN și se consideră că informațiile prezentate sunt corecte la data publicării fiecărui articol.

Despre autor

Kate scrie și editează pentru vpnMentor din 2018. Pasiunea ei este să ajute utilizatorii să se protejeze de amenințările online.

V-a plăcut acest articol? Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
din 10 - Votat de utilizatori
Vă mulțumim pentru feedback

Te rugăm să ne spui cum putem să îmbunătățim acest articol. Feedback-ul tău este important!

Lasă un comentariu

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Numele trebuie să conțină cel puțin 3 litere

Conținutul câmpului nu trebuie să depășească 80 litere

Ne pare rău, linkurile nu sunt permise în acest câmp!

Te rugăm să introduci o adresă de email validă

Mulțumim pentru comentariu, %%name%%!

Verificăm toate comentariile în 48 de ore pentru a ne asigura că sunt reale și nu sunt ofensatoare. Între timp, poți distribui acest articol.